Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatości

Zamknij


Ale ja nie znam angielskiego!

1. Nie kontroluj, ale pokaż zainteresowanie.

Dzieci uczą się języków głównie w szkole/przedszkolu i na zajęciach dodatkowych. To tam wiedza jest im przekazywana, ale zadania domowe, czy nauka słówek tam się nie kończy. Warto od samego początku pielęgnować systematyczność i przypilnować, by dzieci uczyły się z zajęć na zajęcia. Świetnie jeśli rodzic wykazuje zainteresowanie tym, czego akurat dziecko się w danym dniu nauczyło, co sprawiło mu trudność, a do czego jeszcze musi wrócić. Takie pytania wzmacniają skupienie na informacji??, która pojawiła się w szkole i zachęca do spojrzenia jeszcze raz do zeszytu.

2. Zachęcaj.

Po jakimś czasie, czy to w szkole czy na lekcjach języka, pierwszy entuzjazm opada. To naturalne!????Warto jednak wtedy zauważać nawet najmniejsze postępy, pochwalić za zapamiętane słówko, poprosić by dziecko czegoś nas nauczyło. Motywować do dalszych kroków i nie karać. Szukajmy wewnętrznych motywatorów w dziecku i pokazujmy je mu. Niech nagrodą dla niego samego będzie wiedza, którą może się pochwalić. W końcu może być w czymś lepszy niż rodzice!

3. Język wszędzie.

Nieznajomość języka nie powinna nas blokować, a raczej motywować do szukania innych rozwiązań. W dobie internetu możliwości są wręcz nieograniczone. Zachęcajmy dzieci do słuchania anglojęzycznych programów czy audiobook’ów, do wyszukiwania samodzielnie słówek, których nie rozumieją lub nie wiedzą jak poprawnie wymówić (*polecam diki kropka pl). Niech dziecko osłuchuje się z językiem także w domu, a z pewnością będzie mu łatwiej później na zajęciach. Jeśli dziecko ma problem z zadaniem domowych wystarczy wpisać odpowiednią frazę w google. Może razem z dzieckiem znajdziecie odpowiedź? A może samo je znajdzie i przedstawi Wam rezultat poszukiwań?????????


POWRÓT

DOŁĄCZ DO NAS

ZOBACZ REKOMENDACJE WIDEO

KURSY

REKOMENDACJE

 • Szczerze polecam zajęcia w Level Up.
  Kurs wakacyjny był rewelacyjny.
  Ale nie ma tu żadnego zaskoczenia gdy zajęcia prowadzi nietuzinkowa, nieszablonowa Ela.
  Już oczekuję zajęć wrześniowych.

  Paulina Pyrtek, dorośli, intensywny wakacyjny kurs angielskiego

 • Wszystko co dobre szybko sie konczy.
  No i sie skonczylo 2 tyg intensywny kurs angielskiego z Level Up. Czy bylo warto? Odpowiedź jest prosta Oczywiscie ze tak. Niezapomniana przygoda z jezykiem, swietna atmosfera na zajecia i niesamowita Ela, dzieki ktorej pomysłom zajecia w zadnej sekundzie nie byly nudne.
  Wiecej jesli zastanawiasz sie czy kupić kolejna cud dietę to odpusc i wydaj lepiej ta kasę na kurs w Level Up, bo efekt bedzie zauważalny juz po 2 tyg.
  Polecam najlepsza szkole Level Up Ever ????

  Karolina Kołodyńska, dorośli, intensywny wakacyjny kurs angielskiego

 • Miałam przyjemność współpracować ze Centrum Językowym Level Up jako nauczyciel i baaardzo polecam to miejsce! Cudowna i zaangażowana Właścicielka z wielką miłością do nauczania! Chciałabym uczyć się w takim miejscu jako dziecko - gadżetów i kreatywnych gier w Level Up na pewno nie zabraknie! ???? Uwielbiam miejsca prowadzone z pasją, a to zdecydowanie jest jedno z nich. ????

  Kasia Dusza, lektorka

 • Zajęcia w Level Up są bardzo ciekawe, interesujące, wyzwalające pełne zaangażowanie grupy. Prowadząca profesjonalnie przedstawia informacje i ma wiedzę merytoryczną, która pozwala odpowiadać na zadawane przez uczestników pytania. Poza tym potrafi zaciekawić i zainteresować wszystkich, nawet tych mało aktywnych, czy nieśmiałych. Płynnie i sugestywnie prowadzi cały blok zajęć. Uczniowie są przez to zaangażowani, chętnie się wypowiadają i biorą udział w ćwiczeniach. Materiały szkoleniowe są nie tylko ciekawe, ale przydatne w dalszej pracy, uzupełnione przykładami, nieraz poparte prezentacją multimedialną, a samo tempo zajęć jest w pełni dostosowane do uczestników. Na uwagę zasługuje pełne zaangażowanie lektorki i przystępne przekazywanie wiedzy, a także miła i przyjemna atmosfera podczas zajęć przez co prowadząca zyskuje sympatię, która sprzyja nauce.

  Tamara, grupa dorosłych, poziom A1/A2

 • Zajęcia w szkole językowej Level Up są prowadzone w sposób bardzo interesujący. Lektor na każde spotkanie przygotowuje materiały/zadania/zabawy mające za zadanie utrwalić dotychczasową wiedzę, przez co zajęcia nie są monotonne i z chęcią się na nie uczęszcza. Intensywność pracy na zajęciach jest dostosowane do poziomu grupy i jest zależna od wszelkich możliwych czynników, takich jak zaangażowanie grupy czy też poziomu trudności przerabianego tematu. Ucząc się w szkole przez dwa lata uważam, że zrobiłem duży postęp w nauce. Należy pamiętać, że wpływ na nasze postępy w nauce ma nie tylko szkoła, ale również praca wykonana przez nas poza zajęciami

  Kamil Gmiński, dorośli, poziom A2

 • Gorąco polecam kurs wakacyjny dla wszystkich, którzy w krótkim czasie chcieli by przyswoić najbardziej przydatne zwroty używane w podróży, w sklepie, w hotelu itp. W tamtym roku miałam przyjemność być na takim kursie i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z wiedzy jaką zdobyłam podczas tego kursu. Kurs na najwyższym poziomie, bardzo kreatywny, dzięki czemu wiedza łatwo się przyswaja.Pani prowadząca zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć i przekazywania swojej wiedzy innym ???? A atmosfera oczywiście na 5 ???? Gorąco polecam ???? Aktualnie jestem na rocznym kursie i nie wyobrażam sobie że mogłabym wybrać inną szkołę językową dla siebie i mojego dziecka.

  Kornelia Fontowicz (uczestniczka Intensywnego Wakacyjnego Kursu, mama Nikodema, lat 7)