Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatości

Zamknij


DLA DOROSŁYCH

Awans zawodowy, podróże, rozwój personalny- bodźców do nauki języka jest tyle ile osób gotowych się go uczyć. Niewątpliwie język angielski jest nieodzownym elementem we wszystkich tych sferach, które wymagają kontaktu z osobą obcojęzyczną, nieważne czy jest to kontakt bezpośredni (rozmowa) czy pośredni (e-mail, oficjalna korespondencja).

W Level Up na zajęciach dorośli korzystają z materiałów bazujących na realnych sytuacjach, przeplatanych mnóstwem ćwiczeń na komunikację, tak by od razu mogli sprawdzić swoją wiedzę w praktyce. Nie ma tam miejsca na nudę, bo zajęcia z podręcznikiem przeplatane są grami językowymi odpowiednio dostosowanymi do preferencji i poziomu uczestników kursu.

W trakcie lekcji oglądamy video, dyskutujemy bazując na tekstach w języku angielskim, aktywizujemy słownictwo na różne sposoby, ćwiczymy gramatykę w mowie i piśmie i rozwiewamy wszelkie niejasności. Nieraz podejmowałeś próby samodzielnej nauki angielskiego? A może chodziłeś na zajęcia grupowe, które też niewiele pomogły?

Postaramy się Ci pomóc i zrobić to nieco inaczej niż dotychczas! Niech nauka języka obcego stanie się przyjemnością, a nie koniecznością.

 

 • zajęcia w grupach 4-7 osobowych, 2xtyg
 • czas trwania: 60min
 • zajęcia odbywają się w godzinach porannych lub wczesno-popołudniowych


Informacje o zajęciach indywidualnych pod numerem telefonu
691 496 913


FORMULARZ KONTAKTOWY

Kliknij i napisz do nasKURSY

REKOMENDACJE

 • Zajęcia w Level Up są bardzo ciekawe, interesujące, wyzwalające pełne zaangażowanie grupy. Prowadząca profesjonalnie przedstawia informacje i ma wiedzę merytoryczną, która pozwala odpowiadać na zadawane przez uczestników pytania. Poza tym potrafi zaciekawić i zainteresować wszystkich, nawet tych mało aktywnych, czy nieśmiałych. Płynnie i sugestywnie prowadzi cały blok zajęć. Uczniowie są przez to zaangażowani, chętnie się wypowiadają i biorą udział w ćwiczeniach. Materiały szkoleniowe są nie tylko ciekawe, ale przydatne w dalszej pracy, uzupełnione przykładami, nieraz poparte prezentacją multimedialną, a samo tempo zajęć jest w pełni dostosowane do uczestników. Na uwagę zasługuje pełne zaangażowanie lektorki i przystępne przekazywanie wiedzy, a także miła i przyjemna atmosfera podczas zajęć przez co prowadząca zyskuje sympatię, która sprzyja nauce.

  Tamara, grupa dorosłych, poziom A1/A2

 • Zajęcia w szkole językowej Level Up są prowadzone w sposób bardzo interesujący. Lektor na każde spotkanie przygotowuje materiały/zadania/zabawy mające za zadanie utrwalić dotychczasową wiedzę, przez co zajęcia nie są monotonne i z chęcią się na nie uczęszcza. Intensywność pracy na zajęciach jest dostosowane do poziomu grupy i jest zależna od wszelkich możliwych czynników, takich jak zaangażowanie grupy czy też poziomu trudności przerabianego tematu. Ucząc się w szkole przez dwa lata uważam, że zrobiłem duży postęp w nauce. Należy pamiętać, że wpływ na nasze postępy w nauce ma nie tylko szkoła, ale również praca wykonana przez nas poza zajęciami

  Kamil Gmiński, dorośli, poziom A2

 • Gorąco polecam kurs wakacyjny dla wszystkich, którzy w krótkim czasie chcieli by przyswoić najbardziej przydatne zwroty używane w podróży, w sklepie, w hotelu itp. W tamtym roku miałam przyjemność być na takim kursie i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z wiedzy jaką zdobyłam podczas tego kursu. Kurs na najwyższym poziomie, bardzo kreatywny, dzięki czemu wiedza łatwo się przyswaja.Pani prowadząca zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć i przekazywania swojej wiedzy innym ???? A atmosfera oczywiście na 5 ???? Gorąco polecam ???? Aktualnie jestem na rocznym kursie i nie wyobrażam sobie że mogłabym wybrać inną szkołę językową dla siebie i mojego dziecka.

  Kornelia Fontowicz (uczestniczka Intensywnego Wakacyjnego Kursu, mama Nikodema, lat 7)