Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatości

Zamknij


TEDDY EDDIE

DLA DZIECI OD 2 DO 7 LAT

Witamy na stronie poświęconej metodzie
TEDDY EDDIE.

Miło nam poinformować, że nasza szkoła jest jedynym w okolicy akredytowanym centrum tej unikalnej metody!

Teddy Eddie został stworzony przez trzy mamy anglistki, które latami prowadziły szkoły językowe. Pewnego dnia zdecydowały one stworzyć swoją własną, autorską metodę do nauczania języka angielskiego dzieci w wieku 2-7 lat. Dlaczego?

Diana, Magda i Ola wierzyły, że uczenie maluchów języka obcego ma sens, zawsze traktowały dzieci poważnie i nie były w stanie znaleźć na rynku pozycji, która zaspokajałaby wszystkie ich oczekiwania. Po pierwsze pod względem merytorycznym – są nauczycielami i metodykami, po drugie pod względem formy zajęć - wszystkie autorki to mamy, które doskonale wiedziały, czego ich dzieci potrzebują.


Pewnego dnia narodził się więc Miś Teddy Eddie,

a wokół niego metoda do nauki angielskiego dla dzieci niepiszących, która może być realizowana przez kilka lat. Udało się połączyć świetną zabawę z prawdziwą nauką, a dzieci dostały szansę kontynuacji i pokonywania kolejnych stopni zaawansowania.

Autorki dołożyły wszelkich starań, aby metoda Teddy Eddie była ciekawa nawet dla najbardziej wymagających urwisów. W tym celu testowały każdy utwór na… swoich dzieciach. Szczególna pieczołowitość dotyczyła MATERIAŁÓW AUDIO: piosenek i historyjek. Wszyscy wiemy, że warto aby dziecko słuchało nagrań najlepiej kilka razy dziennie, ale co zrobić, żeby chciało słuchać po raz kolejny? Nagrania muszą być interesujące same w sobie – nie mogą to być starodawne piosenki bez wyrazu. Za to w historyjkach musi się coś dziać, inaczej dziecko traci zainteresowanie i woli oglądać kreskówki w telewizji.

Poza tym, bardzo ważne dla trójki wymagających mam, było stworzenie AMBITNEJ metody. Zniechęcone książkami, w których zawartość językowa była znikoma, a dziecko przez cały rok „uczyło się” kilkunastu słów, postanowiły prawdziwie „zanurzyć” dzieci w języku: stąd dużo historyjek, dużo tekstu w piosenkach, słowa zawsze uczone W ZDANIACH i w kontekście. Wszystko po to, aby dosłownie bombardować dzieci językiem we wszystkich jego postaciach.

Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że to właśnie w naszej szkole dzieci będą mogły korzystać z metody Teddy Eddie!

CO WYRÓŻNIA METODĘ
TEDDY EDDIE?

 • Łączymy PRAWDZIWĄ NAUKĘ Z DOSKONAŁĄ ZABAWĄ
  (traktujemy bardzo poważnie nauczanie dzieci, ale ich nie przemęczamy i nie zanudzamy)
 • Zasady LICENCYJNE stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli
 • CAŁOŚCIOWY program pozwalający na KONTYNUACJĘ nauki do 7 roku życia (na rynku prawie brak kursów na wyższych poziomach dla np. 6 czy 7-latków)
 • Wyjątkowo BOGATY PAKIET EDUKACYJNY, pozwalający rodzicom na kontynuowanie zajęć z językiem W DOMU W PROSTY, NIEWYMAGAJĄCY SPOSÓB (np. włączenie nagrań czy aplikacji Playground)
 • Bardzo ELASTYCZNY jeżeli chodzi O WIEK, POZIOM, UMIEJĘTNOŚCI I PREDYSPOZYCJE dzieci – nawet w mieszanych grupach każde dziecko wyciągnie maksymalnie dużo korzyści (od osłuchania się, poprzez uczenie się rozumienia i reagowania, do umiejętności komunikacyjnych)
 • Postać EDDIEGO I SKARPETY jako motywy przewodnie
 • Program NIE JEST NUDNY – dzieci naprawdę LUBIĄ ZAJĘCIA, postaci opowiadań i humor, który przemawia do właśnie tej specyficznej grupy wiekowej
 • Nieporównywalne z żadnym innym programem BOGACTWO JĘZYKOWE – mnóstwo opowiadań, tekstów, słuchowisk stwarza możliwość „zanurzenia się” w języku – dziecko przyswaja tyle, na ile jest gotowe (podobnie jak w języku ojczystym). Uwaga: nikt NIE ZMUSZA DZIECKA DO SZKOLNEJ FORMY UCZENIA SIĘ i odrabiania lekcji!
 • Dzieci uczą się SŁOWNICTWA W KONTEKŚCIE ZDAŃ, TEKSTÓW I SYTUACJI, a nie jako serii pojedynczych słówek

TEDDY EDDIE
jest bogaty także pod względem liczby elementów wchodzących w skład Pakietu Edukacyjnego

W kolorowej i bardzo trwałej teczce mały uczeń znajdzie: oryginalny, pełen treści podręcznik, mini-książeczkę z sekretnymi słowami. Ponadto nieodzownym elementem kursu jest Plac Zabaw – edukacyjna aplikacja pełna gier i zabaw online.

Na koniec roku każdy nasz kursant otrzymuje oficjalny dyplom i małą nagrodę pokazującą ogrom opanowanej wiedzy.TEDDY EDDIE
TO TAKŻE TECZKA EDUKACYJNA.
CO WCHODZI W JEJ SKŁAD?

Dla dziecka:

 • pełen treści podręcznik
 • mini-książeczka z sekretnymi słowami
 • dostęp do aplikacji edukacyjnej PLAC ZABAW pełnej gier i zabaw online
 • teczka z rączką
 • upominek na zakończenie kursu

A dla rodzica:

 • bardzo szczegółowy poradnik zawierający informację o przerabianym materiale
 • pomysły na zabawy językowe z dzieckiem w domu


Oficjalna strona właściciela metody
Teddy Eddie i/lub Savvy Ed: www.edubears.pl

JAKIE KURSY OFERUJEMY?

ANGIELSKI DLA TRZYLATKÓW: TEDDY EDDIE START
TEDDY EDDIE START zaczynamy od zapewnienia dzieciom poczucia bezpieczeństwa oraz uczymy reagować na angielskie polecenia. Twoje dziecko pozna swoje pierwsze zdania, piosenki i bajeczki w języku obcym 🙂

ANGIELSKI DLA CZTEROLATKÓW / ANGIELSKI DLA PIĘCIOLATKÓW: TEDDY EDDIE STANDARD
Po kursie TEDDY EDDIE STANDARD Twoje dziecko zacznie prowadzić pierwsze rozmowy po angielsku 🙂 Będzie odgrywać scenki i bajeczki oraz grać w gry wymagające użycia języka obcego. Na dodatek, pozna nawet kilkaset słów w zdaniach i kontekstach.

ANGIELSKI DLA SZEŚCIOLATKÓW: TEDDY EDDIE ABC
Poznaj TEDDY EDDIE ABC! Po kursie Twoje dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i zacznie komunikować się po angielsku. Przeczyta swój pierwszy angielski tekst, opanuje mnóstwo słów, zdań i zwrotów - możliwe, że zacznie ich używać spontanicznie, nie tylko podczas zajęć.

ANGIELSKI DLA 7 LATKÓW: TEDDY EDDIE SUPERHERO
Eddie już nie jest małym miśkiem, tylko Superbohaterem, a wraz z nim dorastają nasze dzieci. Potrafią czytać globalnie, zapamiętują całe zdania i zwroty, potrafią reagować na polecenia, ale także sami je wydawać! Niemożliwe w języku staje się możliwe, a do tego świetnie radzą sobie nie tylko na zajęciach, ale także poza nimi!

ANGIELSKI DLA 8-9 LATKÓW: SAVVY ED 1
Kurs Savvy Ed to rozwiązania edukacyjne na miarę naszych czasów: grywalizacja, elementy oceniania kształtującego, nauczanie z efektem kuli śniegowej i interaktywne zadania domowe w przyjaznej aplikacji mobilnej Savvy Quest, które przeprowadzają naszych Kursantów motywując do nauki i inspirując na każdym kroku.


FORMULARZ ZAPISU
ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ! - LICZBA MIEJSC OGANICZONA
Administratorem Twoich danych osobowych jest Level Up Centrum Językowe Elżbieta Siemiatowska. Osiedle Widok, 8A/10, 66-200 Świebodzin.
We wszystkich sprawach dotyczących RODO proszę wysyłać e-maile pod adres info@centrumlevelup.plOświadczam, że zapoznałem się z Polityka prywatności oraz wyrażam zgodę na jej postanowienia.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.