Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatości

Zamknij


SAVVY ED

DLA DZIECI 8-9 LAT

JAKI JEST

SAVVY ED ?

Savvy Ed jest bardzo ambitny. Dzieci, bądź co bądź jeszcze małe (7-10 lat), opanowują ogrom materiału.

Równocześnie Savvy Ed jest bardzo przyjazny dla uczniów, nasz sukces polega na tym, że dzieci zupełnie nie zdają sobie sprawy z tego jaki wiele się uczą oraz ile od nich wymagamy.

Nauka nie sprawia problemów dlatego, że bazujemy ich wiedzy i doświadczeniu językowym nabytym w poprzednich latach.


DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KURS SAVVY ED ?

AMBITNY
program dający niesamowite efekty

PRZYJEMNY
dużo zabawy w trakcie przyswajania wiedzy przydatnej przez całe życie

KONKRETNY
przygotowanie bezproblemowego radzenia sobie z późniejszymi egzaminami szkolnymi

ZAŁOŻENIA METODYKI
SAVVY ED

Savvy Ed ma wiele unikatowych i innowacyjnych elementów, które ułożone w systemową całość znacznie podnoszą efektywność nauki. Oto kilka z nich:


 • EFEKT KULI ŚNIEGOWEJ
  czyli "stopniowe narastanie" w zadaniach, powtórkach i w ułożeniu materiału językowego
 • KOMPAKTOWOŚĆ I KOMPLETNOŚĆ
  Savvy Ed to nie tylko podręcznik, to cała filozofia nauczania z wszelkimi potrzebnymi elementami zarówno w sensie materiału nauczania jak i samych pomocy naukowych. Zadbaliśmy przy tym o perspektywy wszystkich zainteresowanych stron: ucznia, rodzica, nauczyciela i dyrektora szkoł
 • SYSTEMY MOTYWACJE
  zostały wkomponowane w metodę - nie da się ich ominąć! Podczas lekcji wykorzystywane są elementy GRYWALIZACJI (np. dzieci zbierają grudki złota, aby zbudować swoje Złote Królestwo). Savvy Ed, przesyła dzieciom listy z całego świata, motywując i nagradzając aktywność i zaangażowanie
 • System zaliczeń wykorzystuje elementy OCENIANIA KSZTAŁTUJĄCEGO. Wszystko po to, aby wspierać rozwój i talenty młodych kursantów.
PAKIET EDUKACYJNY
SAVVY ED

W skład Pakietu Edukacyjnego wchodzi:

 • Savvy Book czyli podręcznik ucznia.
 • Snowball Book czyli książka ćwiczeń.
 • Parents’ Book czyli książka rodzica. Służy ona za zeszyt kontaktu, do którego uczniowie będą wklejać informacje przekazywane przez lektora oraz w której lektor będzie wpisywał informację o zaliczeniach kolejnych partii materiału przez dziecko.
 • Dostęp do audio z nagraniami historyjek, słuchowisk, rymowanek, piosenek oraz ćwiczeń.
 • Savvy Quest dostęp do edukacyjnej aplikacji, która jest uzupełnieniem kursu, w przyjemny i nowoczesny sposób uczy słownictwa, wymowy i gramatyki, utrwala poznany na lekcjach materiał.
 • Savvy Tile to magiczna płytka, która powoduje, że część tekstu w podręczniku “znika.” Jest to idealne narzędzie do ćwiczenia kontrolowanej komunikacji i powtarzania materiału na zajęciach oraz w domu.
 • Teczka z logiem Savvy Ed.
 • Certyfikat.
 • Medal Savvy Eda to upominek dla ucznia po zakończeniu każdego poziomuOficjalna strona właściciela metody
Teddy Eddie i/lub Savvy Ed: www.edubears.pl

JAKIE KURSY OFERUJEMY?

ANGIELSKI DLA TRZYLATKÓW: TEDDY EDDIE START
TEDDY EDDIE START zaczynamy od zapewnienia dzieciom poczucia bezpieczeństwa oraz uczymy reagować na angielskie polecenia. Twoje dziecko pozna swoje pierwsze zdania, piosenki i bajeczki w języku obcym 🙂

ANGIELSKI DLA CZTEROLATKÓW / ANGIELSKI DLA PIĘCIOLATKÓW: TEDDY EDDIE STANDARD
Po kursie TEDDY EDDIE STANDARD Twoje dziecko zacznie prowadzić pierwsze rozmowy po angielsku 🙂 Będzie odgrywać scenki i bajeczki oraz grać w gry wymagające użycia języka obcego. Na dodatek, pozna nawet kilkaset słów w zdaniach i kontekstach.

ANGIELSKI DLA SZEŚCIOLATKÓW: TEDDY EDDIE ABC
Poznaj TEDDY EDDIE ABC! Po kursie Twoje dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i zacznie komunikować się po angielsku. Przeczyta swój pierwszy angielski tekst, opanuje mnóstwo słów, zdań i zwrotów - możliwe, że zacznie ich używać spontanicznie, nie tylko podczas zajęć.

ANGIELSKI DLA 7 LATKÓW: TEDDY EDDIE SUPERHERO
Eddie już nie jest małym miśkiem, tylko Superbohaterem, a wraz z nim dorastają nasze dzieci. Potrafią czytać globalnie, zapamiętują całe zdania i zwroty, potrafią reagować na polecenia, ale także sami je wydawać! Niemożliwe w języku staje się możliwe, a do tego świetnie radzą sobie nie tylko na zajęciach, ale także poza nimi!

ANGIELSKI DLA 8-9 LATKÓW: SAVVY ED 1
Kurs Savvy Ed to rozwiązania edukacyjne na miarę naszych czasów: grywalizacja, elementy oceniania kształtującego, nauczanie z efektem kuli śniegowej i interaktywne zadania domowe w przyjaznej aplikacji mobilnej Savvy Quest, które przeprowadzają naszych Kursantów motywując do nauki i inspirując na każdym kroku.


FORMULARZ ZAPISU
ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ! - LICZBA MIEJSC OGANICZONA
Administratorem Twoich danych osobowych jest Level Up Centrum Językowe Elżbieta Siemiatowska. Osiedle Widok, 8A/10, 66-200 Świebodzin.
We wszystkich sprawach dotyczących RODO proszę wysyłać e-maile pod adres info@centrumlevelup.plOświadczam, że zapoznałem się z Polityka prywatności oraz wyrażam zgodę na jej postanowienia.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.