Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatości

Zamknij


Trzy zasady

Każdy rodzic ma własne sposoby radzenia sobie ze swoją pociechą. Ja mam za to sposoby radzenia sobie z Waszą pociechą w trakcie nauki angielskiego! Nie ważne czy uczycie dziecko w domu czy posyłacie na zajęcia dodatkowe. Wystarczy pamiętać o trzech złotych zasadach, a zdecydowanie nauka pójdzie Wam łatwiej:

1. Ruch. Zróbcie wszystko by dziecko w trakcie nauki miało możliwość się poruszać. Zapamiętywanie przychodzi zdecydowanie szybciej, jeśli zamiast oferować dziecku siedzenie w jednym miejscu zaaranżujemy jakieś fajne zawody językowe lub ciekawą konkurencję z angielskim w tle.

PROPOZYCJA: na jednym końcu pokoju kładziemy karty z obrazkami, na drugim piłeczki. Dziecko podbiega do nas z piłeczką, kładzie na dowolnej karcie i powtarza za nami jej nazwę. Następnie biegnie po kolejną piłkę.

2. Zasada 3Z. „Zakuj, zdaj, zapamiętaj” nie dotyczy tylko i wyłącznie studentów. Dzieciaki też świetnie wpasowują się w jej schemat i zdecydowanie „przebiją” studentów jeśli chodzi o prędkość zapamiętywania, ale i, niestety, prędkość z jaką zapominają. Powtarzajmy więc jak najczęściej, by długo cieszyć się wiedzą już raz zdobytą.

PROPOZYCJA: codziennie przy śniadaniu przypomnijcie sobie wspólnie słowa z danej kategorii (jedzenie????, czynności , zabawki). Wymieniajcie je na zmianę, lub w szeregu, powtarzając co powiedział poprzednik, np. jabłko; jabłko, gruszka; jabłko, gruszka, banan itd.

3. Śmiech. Wydaje się, że nie ma żadnej wartości jeśli chodzi o usprawnianie procesu nauki. Nic bardziej mylnego! Dzieci uczące się w przyjaznej atmosferze, gdzie dominuje śmiech i wygłupy są zdecydowanie częściej chętne do współpracy – czytaj – nauki

PROPOZYCJA: Uczcie się nowych słówek modelując głos. Powtarzajcie wspólnie dane słowo raz cicho, raz głośno, szybko, wolno, udając świnkę lub potwora


POWRÓT

DOŁĄCZ DO NAS

ZOBACZ REKOMENDACJE WIDEO

KURSY

REKOMENDACJE

 • Szczerze polecam zajęcia w Level Up.
  Kurs wakacyjny był rewelacyjny.
  Ale nie ma tu żadnego zaskoczenia gdy zajęcia prowadzi nietuzinkowa, nieszablonowa Ela.
  Już oczekuję zajęć wrześniowych.

  Paulina Pyrtek, dorośli, intensywny wakacyjny kurs angielskiego

 • Wszystko co dobre szybko sie konczy.
  No i sie skonczylo 2 tyg intensywny kurs angielskiego z Level Up. Czy bylo warto? Odpowiedź jest prosta Oczywiscie ze tak. Niezapomniana przygoda z jezykiem, swietna atmosfera na zajecia i niesamowita Ela, dzieki ktorej pomysłom zajecia w zadnej sekundzie nie byly nudne.
  Wiecej jesli zastanawiasz sie czy kupić kolejna cud dietę to odpusc i wydaj lepiej ta kasę na kurs w Level Up, bo efekt bedzie zauważalny juz po 2 tyg.
  Polecam najlepsza szkole Level Up Ever ????

  Karolina Kołodyńska, dorośli, intensywny wakacyjny kurs angielskiego

 • Miałam przyjemność współpracować ze Centrum Językowym Level Up jako nauczyciel i baaardzo polecam to miejsce! Cudowna i zaangażowana Właścicielka z wielką miłością do nauczania! Chciałabym uczyć się w takim miejscu jako dziecko - gadżetów i kreatywnych gier w Level Up na pewno nie zabraknie! ???? Uwielbiam miejsca prowadzone z pasją, a to zdecydowanie jest jedno z nich. ????

  Kasia Dusza, lektorka

 • Zajęcia w Level Up są bardzo ciekawe, interesujące, wyzwalające pełne zaangażowanie grupy. Prowadząca profesjonalnie przedstawia informacje i ma wiedzę merytoryczną, która pozwala odpowiadać na zadawane przez uczestników pytania. Poza tym potrafi zaciekawić i zainteresować wszystkich, nawet tych mało aktywnych, czy nieśmiałych. Płynnie i sugestywnie prowadzi cały blok zajęć. Uczniowie są przez to zaangażowani, chętnie się wypowiadają i biorą udział w ćwiczeniach. Materiały szkoleniowe są nie tylko ciekawe, ale przydatne w dalszej pracy, uzupełnione przykładami, nieraz poparte prezentacją multimedialną, a samo tempo zajęć jest w pełni dostosowane do uczestników. Na uwagę zasługuje pełne zaangażowanie lektorki i przystępne przekazywanie wiedzy, a także miła i przyjemna atmosfera podczas zajęć przez co prowadząca zyskuje sympatię, która sprzyja nauce.

  Tamara, grupa dorosłych, poziom A1/A2

 • Zajęcia w szkole językowej Level Up są prowadzone w sposób bardzo interesujący. Lektor na każde spotkanie przygotowuje materiały/zadania/zabawy mające za zadanie utrwalić dotychczasową wiedzę, przez co zajęcia nie są monotonne i z chęcią się na nie uczęszcza. Intensywność pracy na zajęciach jest dostosowane do poziomu grupy i jest zależna od wszelkich możliwych czynników, takich jak zaangażowanie grupy czy też poziomu trudności przerabianego tematu. Ucząc się w szkole przez dwa lata uważam, że zrobiłem duży postęp w nauce. Należy pamiętać, że wpływ na nasze postępy w nauce ma nie tylko szkoła, ale również praca wykonana przez nas poza zajęciami

  Kamil Gmiński, dorośli, poziom A2

 • Gorąco polecam kurs wakacyjny dla wszystkich, którzy w krótkim czasie chcieli by przyswoić najbardziej przydatne zwroty używane w podróży, w sklepie, w hotelu itp. W tamtym roku miałam przyjemność być na takim kursie i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z wiedzy jaką zdobyłam podczas tego kursu. Kurs na najwyższym poziomie, bardzo kreatywny, dzięki czemu wiedza łatwo się przyswaja.Pani prowadząca zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć i przekazywania swojej wiedzy innym ???? A atmosfera oczywiście na 5 ???? Gorąco polecam ???? Aktualnie jestem na rocznym kursie i nie wyobrażam sobie że mogłabym wybrać inną szkołę językową dla siebie i mojego dziecka.

  Kornelia Fontowicz (uczestniczka Intensywnego Wakacyjnego Kursu, mama Nikodema, lat 7)