Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatości

Zamknij


DLA MŁODZIEŻ

Testy ósmoklasisty, matura, egzaminy państowowe – brzmi znajomo? Stres przed egzaminami da się łatwo zniwelować, jeśli wiedza, którą posiądzie nastolatek będzie dawała mu poczucie pewności siebie.

W Level Up stawiamy na rozwój, dlatego dajemy naszym kursantom możliwości wypowiedzenia się na różnorodne tematy, poznania aspektów kulturowych, rozbudowania słownictwa, poznania tajników gramatyki nie tylko w formie ćwiczeń pisanych, ale przede wszystkim w postaci ustnych wypowiedzi, zarówno tych indywidualnych, jak i w grupie.

Chcemy dać nastolatkom możliwość obycia się z językiem, nabrania swobody w codziennych sytuacjach, umiejętności wyrażania własnych opinii, opowiedzenia o sobie i najbliższych, jak i zadawania pytań, które w przyszłości z pewnością przydadzą się również w dorosłym życiu.

Trochę informacji o kursie dla nastolatków

 • grupy 4-7 osobowa
 • zajęcia 2xtyg/60min
 • 100% przygotowanie do egzaminów, rozwiązywanie testów, analiza postępów, słuchanie, mówienie, pisanie

 


FORMULARZ KONTAKTOWY

Kliknij i napisz do nas

KURSY

REKOMENDACJE

 • Zajęcia w Level Up są bardzo ciekawe, interesujące, wyzwalające pełne zaangażowanie grupy. Prowadząca profesjonalnie przedstawia informacje i ma wiedzę merytoryczną, która pozwala odpowiadać na zadawane przez uczestników pytania. Poza tym potrafi zaciekawić i zainteresować wszystkich, nawet tych mało aktywnych, czy nieśmiałych. Płynnie i sugestywnie prowadzi cały blok zajęć. Uczniowie są przez to zaangażowani, chętnie się wypowiadają i biorą udział w ćwiczeniach. Materiały szkoleniowe są nie tylko ciekawe, ale przydatne w dalszej pracy, uzupełnione przykładami, nieraz poparte prezentacją multimedialną, a samo tempo zajęć jest w pełni dostosowane do uczestników. Na uwagę zasługuje pełne zaangażowanie lektorki i przystępne przekazywanie wiedzy, a także miła i przyjemna atmosfera podczas zajęć przez co prowadząca zyskuje sympatię, która sprzyja nauce.

  Tamara, grupa dorosłych, poziom A1/A2

 • Zajęcia w szkole językowej Level Up są prowadzone w sposób bardzo interesujący. Lektor na każde spotkanie przygotowuje materiały/zadania/zabawy mające za zadanie utrwalić dotychczasową wiedzę, przez co zajęcia nie są monotonne i z chęcią się na nie uczęszcza. Intensywność pracy na zajęciach jest dostosowane do poziomu grupy i jest zależna od wszelkich możliwych czynników, takich jak zaangażowanie grupy czy też poziomu trudności przerabianego tematu. Ucząc się w szkole przez dwa lata uważam, że zrobiłem duży postęp w nauce. Należy pamiętać, że wpływ na nasze postępy w nauce ma nie tylko szkoła, ale również praca wykonana przez nas poza zajęciami

  Kamil Gmiński, dorośli, poziom A2

 • Gorąco polecam kurs wakacyjny dla wszystkich, którzy w krótkim czasie chcieli by przyswoić najbardziej przydatne zwroty używane w podróży, w sklepie, w hotelu itp. W tamtym roku miałam przyjemność być na takim kursie i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z wiedzy jaką zdobyłam podczas tego kursu. Kurs na najwyższym poziomie, bardzo kreatywny, dzięki czemu wiedza łatwo się przyswaja.Pani prowadząca zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć i przekazywania swojej wiedzy innym ???? A atmosfera oczywiście na 5 ???? Gorąco polecam ???? Aktualnie jestem na rocznym kursie i nie wyobrażam sobie że mogłabym wybrać inną szkołę językową dla siebie i mojego dziecka.

  Kornelia Fontowicz (uczestniczka Intensywnego Wakacyjnego Kursu, mama Nikodema, lat 7)