Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatości

Zamknij


KURSY JĘZYKOWE DLA FIRM

Przygotowujemy pracowników do profesjonalnej obsługi i pracy z klientami zagranicznymi. Proponujemy kursy ogólne z elementami języka biznesowego dostosowanego do potrzeb specjalistycznych klienta.

Najczęściej pracodawcy chcą, by pracownicy swobodnie dogadywali się w zakresie swoich profesjonalnych kompetencji, by potrafili załatwić sprawy biznesowe przez telefon, wysłać mail, czy też odnaleźć się na targach. Zadaniem lektora jest aktywizacja słownictwa, z którym pracownik się na co dzień spotyka, pomóc przełamać barierę językową i motywować do nauki. Takiego lektora znajdziecie Państwo w Level Up!

Prowadzenie kursów w firmach to kładzenie nacisku na skuteczne wykorzystanie języka, tak by pracownik mógł swobodnie zastosować cały zakres swojej wiedzy, którą niewątpliwie posiada posługując się językiem polskim.

Na prośbę pracodawcy wystawiamy zaświadczenie o ukończeniu kursu, a za dodatkową opłatą również ocenę opisową postępów pracownika.

Szkolenia językowe mogą być prowadzone u klienta lub w siedzibie Level Up Centrum Językowe.

Każdy kurs jest wyceniany indywidualnie, ze względu na różne czynniki, takie jak ilość osób w grupie, czy też miejsce prowadzenia szkoleń.

W cenę szkoleń językowych dla firm wliczone są materiały dydaktyczne w postaci ksero. W przypadku, gdy pracodawca zdecyduje się na zakup podręczników są one dodatkowo płatne.

Prosimy o kontakt, a chętnie odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania: 691 496 913

Zapraszamy do współpracy!


FORMULARZ KONTAKTOWY

Kliknij i napisz do nas

KURSY

REKOMENDACJE

  • Zajęcia w Level Up są bardzo ciekawe, interesujące, wyzwalające pełne zaangażowanie grupy. Prowadząca profesjonalnie przedstawia informacje i ma wiedzę merytoryczną, która pozwala odpowiadać na zadawane przez uczestników pytania. Poza tym potrafi zaciekawić i zainteresować wszystkich, nawet tych mało aktywnych, czy nieśmiałych. Płynnie i sugestywnie prowadzi cały blok zajęć. Uczniowie są przez to zaangażowani, chętnie się wypowiadają i biorą udział w ćwiczeniach. Materiały szkoleniowe są nie tylko ciekawe, ale przydatne w dalszej pracy, uzupełnione przykładami, nieraz poparte prezentacją multimedialną, a samo tempo zajęć jest w pełni dostosowane do uczestników. Na uwagę zasługuje pełne zaangażowanie lektorki i przystępne przekazywanie wiedzy, a także miła i przyjemna atmosfera podczas zajęć przez co prowadząca zyskuje sympatię, która sprzyja nauce.

    Tamara, grupa dorosłych, poziom A1/A2

  • Zajęcia w szkole językowej Level Up są prowadzone w sposób bardzo interesujący. Lektor na każde spotkanie przygotowuje materiały/zadania/zabawy mające za zadanie utrwalić dotychczasową wiedzę, przez co zajęcia nie są monotonne i z chęcią się na nie uczęszcza. Intensywność pracy na zajęciach jest dostosowane do poziomu grupy i jest zależna od wszelkich możliwych czynników, takich jak zaangażowanie grupy czy też poziomu trudności przerabianego tematu. Ucząc się w szkole przez dwa lata uważam, że zrobiłem duży postęp w nauce. Należy pamiętać, że wpływ na nasze postępy w nauce ma nie tylko szkoła, ale również praca wykonana przez nas poza zajęciami

    Kamil Gmiński, dorośli, poziom A2

  • Gorąco polecam kurs wakacyjny dla wszystkich, którzy w krótkim czasie chcieli by przyswoić najbardziej przydatne zwroty używane w podróży, w sklepie, w hotelu itp. W tamtym roku miałam przyjemność być na takim kursie i jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z wiedzy jaką zdobyłam podczas tego kursu. Kurs na najwyższym poziomie, bardzo kreatywny, dzięki czemu wiedza łatwo się przyswaja.Pani prowadząca zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć i przekazywania swojej wiedzy innym ???? A atmosfera oczywiście na 5 ???? Gorąco polecam ???? Aktualnie jestem na rocznym kursie i nie wyobrażam sobie że mogłabym wybrać inną szkołę językową dla siebie i mojego dziecka.

    Kornelia Fontowicz (uczestniczka Intensywnego Wakacyjnego Kursu, mama Nikodema, lat 7)